این روزها مشکلات زندگی باعث شده که ساعات کار کردن و حضور در بیرون از خونه بیشتر از قبلا بشه. و تقریبا همه ما وقتی از کار به خونه برمیگردیم خسته ایم و نیاز به یه راه خیلی سریع و لذت بخش برای رفع خستگی و سرحال اومدن داریم! راه ساده و در دسترس همه استفاده از ماساژ و ماساژدرمانیه! رفع خستگی با ماساژ خیلی سریع اتفاق میفته و علاوه بر رفع خستگی کلی خاصیت برای بدن داره!

شرایط ماساژ

ماساژ دادن یه لذت رفع خستگی خوبی داره! که اگه خوب انجام بشه خیلی مفید و پرخاصیت هم هست. اما یه چیز که خاصیت بیشتری داره انجام بادکش درمانیه! بادکش که تقریبا این روزها توی تمام دنیا به اون توجه میشه اگه درست انجام بشه خیلی اثرات خوبی برای بدن داره و میتونه حسابی بدن شما رو سرحال بیاره. البته که بادکش درمانی نیاز به راهنمایی و آموزش روش اصولی انجام داره.

همه چیز درباره بادکش

خب اینجا یه نکته ای هست که برای ماساژ و همینطور بادکش درمانی نیازه! و اونم روغن مناسب ماساژه که علاوه بر اینکه رطوبت بدن رو تامین میکنه و خود روغنها برای بدن فایده بسیار زیادی دارند، انجام ماساژ و بادکش درمانی رو بسیار راحت میکنه.‌ و اما خبر خوب اینه که همه این موارد توی بسته دلک کنجد هست که به شما کمک میکنه تا یه مشت و مال حسابی رو با بهترین ابزار و وسایل تجربه کنید.

روغن‌های مناسب ماساژ

روغن قسط + روغن بادام شیرین + روغن زیتون + روغن سیاهدانه + ۶عدد کاپ بادکش + مکنده بادکش + چوب ماساژ ماژیکی + چوب ماساژ استوانه‌ای + سنگ پا + کیسه حمام