مراقبت و نگهداری درست و اصولی از نوزادان یکی از دغدغه های همیشگی مادر هاست. توی مسیر رشد بچه‌ها، خیلی از لوازم و موادی که به کار گرفته میشن به طور مستقیم با سلامت کودک در ارتباط هستن. کنجد سعی کرده با بررسی توصیه‌ها و نکات آموزشی، مجموعه‌ای از وسایل باکیفیت طبیعی و کاربردی رو جمع آوری کنه تا شما از سلامتی دلبندتون نگران نباشید!

توصیه های درمانی نوزادان

ابعاد مختلفی توی رشد کودک وجود داره که شاید مهمترین اون حفظ سلامتی کودک باشه. برای حفظ سلامتی نوزادتون باید روی خوابش، خوراکش، پوشاکش و رفتار آدمهای اطرافش حساس باشید. مثلا توی تغذیه باید حواستون باشه مواد پرخاصیت به کودک بدین. یا غذایی که بچه رو مریض نکنه! مخصوصا بیماریهای گوارشی مثل دل درد! برای این مشکلات ما توی بسته فندق شکرسرخ رو به عنوان یه خوراکی سالم و پرخاصیت گذاشتیم. روغن زیتون رو هم به عنوان برطرف کننده یبوست!

نکات تغذیه‌ای کودکان

یه بحث مهم دیگه که شاید خیلی مادرها رو نگران کنه، ادرار سوختگی بچه هاست. برای این کار دوتا راه توی بسته فندق وجود داره که پودر گل سرشور و پماد سوختگی هستن. همینطور برای بازی بچه ها یه اسباب بازی سالم رو توی بسته گذاشتیم که هم توی رشد فکری و حواس مختلف نوزاد کمک میکنه هم اینکه با پوشش مومی که داره میتونه یه دندونی خوب باشه!

۳۰ میلی‌لیتر روغن زیتون

۱۶۰گرم پودر گل سرشور

۲۵۰ گرم شکر سرخ

۵۰۰ گرم سویق گندم

با توجه به نوع بسته بندی، مقادیر درج شده به صورت حدودی هستند.

پودر گل سرشور + پماد سوختگی + شکر سرخ + روغن زیتون + سویق گندم + جغجغه چوبین