null
کنجد یه مجموعه است که تلاش می‌کنه با‌ تولید و عرضه بسته‌های سالم و سنتی به سلامت مردم کشورمون کمک کنه. ایده شکل‌گیری کنجد از اینجا شروع شد که ما فهمیدیم استفاده هم زمان یه سری محصولات می‌تونه خیلی روی اثرگذاری اون مجموعه از محصولات موثر باشه به همین دلیل سعی کردیم برای نیازهای روزمره افراد بسته‌هایی رو تهیه کنیم.

ما برای اینکه انتخاب کنیم چه محصولاتی رو با چه منطقی توی یه بسته کنار هم قرار بدیم، از تیم مشاورین مجموعه طبایع، که سال هاست توی زمینه طب‌سنتی مشغول فعالیت هستن، کمک گرفتیم. پس مطمئن باشین هر محصولی که توی بسته‌های ما هست دلیل محکم و علمی به همراه خودش داره.

از طرفی هممون می‌دونیم که دسترسی به محصولات خوب توی شهرها سخت شده و اعتماد کردن به کیفیت اون محصولات هم سخت‌تر. پس ما تونستیم با ارتباطی که با تامین کننده‌های خوبی که توی نقاط مختلف کشور از تفرش و تبریز و همدان تا یزد و اصفهان، برقرار کردیم، این قضیه رو حل کنیم.

از اونجایی که سلیقه مخاطب برای ما خیلی ارزشمنده، برای طراحی و گرافیک بسته‌ها با یه تیم خیلی کاربلد همکاری کردیم.

همچنین تا جایی که برامون ممکن بوده سعی کردیم از مواد و وسایلی استفاده کنیم که به راحتی قابل تجزیه شدن در طبیعت هستن و تا جایی که شده کمتر از مواد پلاستیکی استفاده کردیم، البته در بعضی موارد چاره ای نداشتیم!

ما در کنار بسته‌هایی که تا الان ارائه کردیم، دنبال ایده‌های نو برای محصولات جدید هم هستیم. شما هم اگر ایده‌ای دارین می تونین با ما در میون بذارین و عضو تیم کنجد بشین.

کنجد برای اینکه کارش از نظر قانونی درست باشه، یه شرکت به اسم «سبک آفرینان زندگی آرمانی» ثبت کرده.

امیدواریم از محصولات و خدمات ما راضی باشین!